• Bierzmowani

Wizyta duszpasterska - "Kolęda"

WIZYTA DUSZPASTERSKA

 

15.01

Pon

15.00 – ul. Kochanowskiego blok 32 – od 1-30

15.00 – ul. Barska 7 kl. AB

14.30 – ul. Lwowska bl. 87, 1-30

14.00 – ul. Naściszowska (kamienica nr 7, bl. 8, domy nr 9, od 12 do 19, Kołłątaja 25)

 

 

16.01

Wto

15.00 – ul. Kochanowskiego blok 32 – od 31-60

15.00 - ul. Broniewskiego 16 E, F

15.00 – ul. Barska 7 kl. CD

13.30 – ul. Kolorowa od nr 11 (P. Rolka) do Kunów 48 (P. Basiaga)

15.00 – ul. Lwowska 67-53 (bez bloków)

16.00 – ul. Naściszowska (domy: nry parzyste od 76 do 28)

 

 

17.01

Śro

15.00 – ul. Kochanowskiego blok 32 – od 61-90

15.00 – ul. Barska 53

15.30 – ul. Długoszowskiego nr. nieparzyste od 117 do 109

17.30 – ul. Jamnicka – od 86 do 75

14.30 – ul. Lwowska 87, 31-60

 

 

18.01

Czw

15.00 - ul. Broniewskiego 16 C, D

15.00 – ul. Kazimierza Wielkiego blok + Franciszkańska

15.00 – ul. Lwowska 87,61-90

15.00 – ul. Naściszowska blok nr 80

17.00 – ul. Lwowska nr. parzyste od 26 – 62

 

 

19.01

Pią

15.30 - ul. Broniewskiego 16 A, B

16.00 – ul. Lwowska 73

14.00ul. Lwowska nr. parzyste w przedziale od 324 do 352, początek od P. Grząbel

15.00 – ul. Szkolna domy

16.30 – ul. Młodzieżowa bl. 18

15.00 – ul. Naściszowska blok nr 18

 

 

20.01

Sob

9.00 – ul. Kochanowskiego – blok 59

9.00 – ul. Krańcowa 1 oraz ul. Topolowa 2-34

8.30 – ul. Jodłowa

8.30 – ul. Obłazy od nr. 133 (P. Chmielnicki) do nr 2 (P. Łukaszczyk)

8.30 – ul. Lwowska 75

14.00 – ul. Barska domy

10.00 – ul. Naściszowska (domy nry nieparzyste od 21 do 63)

 

 

21.01

Nie

14.30 – ul. Barska 11

14.00 - ul. Lwowska bl. 77

13.30 – ul. Długoszowskiego parzyste. od 142 (P. Liber) do 90 (P. Majoch) i nieparzyste. od 97 (P. Wilk) do 85 (P. Uroda)

14.30 – ul. Krańcowa, Kosynierów, Wybickiego, Rzeczna, Stara

16.00 – ul. Naściszowska blok nr 20

 

 

22.01

Pon

15.00 – ul. Cicha domy + bl. nr 8

15.00 – ul. Piastowska + Hoffmanowej + Dunajewskiego

14.30 – ul. Hallera bl. 19 i 21

14.00 – ul. Naściszowska (domy nry nieparzyste od 65 do 83 i parzyste od 116 do 86)

15.30 – ul. Długoszowskiego – nr. nieparzyste od 81 (P. Migacz) do 61 (P. Najduch) 


 

08.01

Pon

14.00 - ul. Broniewskiego bl. 8, kl. D, E, F

15.00 – Kraszewskiego blok 5

15.00 – ul. Barska 6 kl. EF

15.00 – ul. Żywiecka bl. 21 kl. C i D

15.00 – ul. Jamnicka 97 – 87 H

 

 

09.01

Wto

15.00 - ul. Broniewskiego bl. 6

15.00 – ul. Kraszewskiego blok 9

15.00 – ul. Lwowska bl. 85 nr. m od 1-30

15.00 – ul. Zaruskiego i Sichrawy

15.30 – ul. Żywiecka (domy nry od 29 do 34, kamienice nr 36 i 38)

 

 

10.01

Śro

14.30 - ul. Broniewskiego bl. 12, kl. A, B, C

15.00 – ul. Kraszewskiego blok 13

18.00 – ul. Jamnicka od nr 61 do 73

15.00 – ul. Tuwima domy i bl. 3

14.30 – ul. Pijarska (od Bloku)

 

 

11.01

Czw

14.30 - ul. Broniewskiego bl. 12, kl. D, E, F

15.00 – ul. Kraszewskiego blok 6

15.00 – ul. Lwowska bl. 85 nr. m od 31 – 60

15.00 – ul. Tuwima bl. 5

15.00 – ul. Racławicka – domy

15.00 – ul. Żywiecka bl. 35 kl. A i B

 

 

12.01

Pią

15.00 – ul. Dwernickiego blok + Polna + Zacisze

15.00 – ul. Lwowska bl. 85 nr. m 61- 90

15.00 – ul. Barska bl. 55

16.30 – ul. Wałowa, Wazów, Szwedzka

15.00 – ul. Żywiecka bl. 35 kl. C i D

 

 

13.01

Sob

9.00- ul. Broniewskiego (domy) od rodz. Mężyków do rodz. Mrozów oraz ul. Lwowska nry nieparzyste 79-121 oraz parzyste 104-84

9.00 - ul. Lwowska bl. 61

9.00 – ul. Barska bl. 3 i 9

9.00 - ul. Rodziny Stobieckich 37-26

14.00 – ul. Lwowska bl. 63 A

15.00 – ul. Jasna

9.00 – ul. Paderewskiego bl. 52, 1-45

15.00 – ul. Paderewskiego bl. 52, 46-90

11.00 – ul. Żywiecka (domy nry nieparzyste od 43 do 73 i parzyste od 70 do 40)

 

 

14.01

Nie

14.00- ul. Broniewskiego bl. 10

14.00 – ul. Jaśminowa

14.00 – ul. Długoszowskiego parzyste 46 do 50

15.00 – ul. Naściszowska (kamienica nr 3 i 5 oraz bl. 6)

 

 

15.01

Pon

15.00 – ul. Kochanowskiego blok 32 – od 1-30

15.00 – ul. Barska 7 kl. AB

14.30 – ul. Lwowska bl. 87, 1-30

14.00 – ul. Naściszowska (kamienica nr 7, bl. 8, domy nr 9, od 12 do 19, Kołłątaja 25)

 

 

 

 

 

 

01.01

Pon.

14.30 – ul. Godka i Kurierów Sądeckich

14.30 – ul. Paderewskiego – Domy (od 28 do 74, bez Bloków)

14.30 – ul. Brenerów i Stobieckich (3-21)

15.00 – ul. Szarych Szeregów (nry parzyste od 40 do 4)

 

02.01

Wt.

14.30 ul. Lwowska nry nieparzyste 207-189 oraz ul. Tęczowa

14.30 – ul. Podwale od nr. 3 do 79

15.30 – Na Rurach blok 26 – od 1 – 30

15.00 – Na Rurach blok 26 – od 31 – 60

15.00 – ul. Barska 6 kl. AB

16.00 – ul. Fieldorfa (nry od 19 do 4) i Gałczyńskiego (nry od 6 do 2)

 

03.01

Śro

15.00 ul. Broniewskiego bl. 2

15.00 – Na Rurach blok 26 – od 61 – 90

15.30 – ul. Barska blok 17

14.30 – ul. Wierzbowa i PCK

17.30 – ul. Jamnicka bloki 77 i 77A

 

04.01

Czw.

15.00 ul. Broniewskiego bl. 4, kl. A, B

15.00 – Kraszewskiego blok 3

15.00 – ul. Barska 6 kl. CD

15.00 – ul. Hallera – Domy (od 1 do 44)

15.00 – ul. Modrzejewskiej (nry od 17 do 1) i Kwiatowa (nry od 1 do 12)

17.30 – ul Długoszowskiego bloki 86 ABC

 

05.01

Piąt.

15.00 ul. Broniewskiego bl. 4, kl. C, D

15.00 – ul. Żywiecka dom nr 6, kamienica nr 8, domy nr 16, 18, Lwowska 43, Żywiecka kamienice nr 22, 25 i 27

 

06.01

OBJAWIENIE PAŃSKIE

Sob.

14.00 ul. Broniewskiego bl. 4, kl. E, F

13.30 – Kunów od 92 (Strzelczyk) do 1 (Głód) i ul. Falkowska od 65 (Uroda) do 45 (Pogwizd)

 

07.01

Niedz.

14.00 ul. Broniewskiego bl. 8, kl. A, B, C

14.30 – ul. Nad Łubinką (od 2 do 21)

18.00 – ul. Racławicka bl. 43

15.00 – Żywiecka bl. 21 kl. A i B

13.30 – Kunów od nr 40 (Kiełbasa Adam) w kierunku Kolorowej do Państwa Chochlów i Jeżów

 

08.01

Pon

14.00 ul. Broniewskiego bl. 8, kl. D, E, F

15.00 – Kraszewskiego blok 5

15.00 – ul. Barska 6 kl. EF

15.00 – ul. Żywiecka bl. 21 kl. C i D

15.00 – ul. Jamnicka 97 – 87 H

 

 

 

 

 

28.12.

Czwartek

15.00 – ul. Stamirskiego

15.00 – ul. Nadbrzeżna

14.00 – ul. Reymonta (nry od 4 do 18) i Jana Wiktora (nry od 19 do 5)

14.00 – ul. Szkolna blok 11

9.00 – ul. Jamnicka od 165 (Wojnarowski) do 131a (Krawczyk)

 

29.12.

Piątek

17.00 – ul. Paderewskiego bl. 70

15.00 – ul. Lwowska nry nieparzyste 171-137

14.00 – ul. Rynek (kamienice nry od 3 do 28)

14.00 – ul. Szkolna blok 13

9.00 – ul. Jamnicka od 130 do 103 i ul. Podwale nr. 28 (blok)

9.00 – ul. Lwowska nry nieparzyste 179-173, następnie ul. Księżycowa od nr 2-20 oraz ul. Nowowiejskiego od nr 2 do 34

 

30.12.

Sobota

9.30 – ul. Różana (od 1 do 26)

13.30 – ul. Brodowska (od 1 do 30)

9.00 – ul. Lwowska 83 ABC

15.00 – ul. Lwowska 83 DEF

9.30 – ul. Zdrojowa (jeden kapłan od państwa Majerczyk, a drugi od państwa Chronowskich)

9.00 – Na Rurach (domy)

9.00 – ul. Lwowska nry parzyste od 216 -150

31.12.

Niedziela

- - -

01.01.

Poniedziałek

14.30 – ul. Godka i Kurierów Sądeckich

14.30 – ul. Paderewskiego – Domy (od 28 do 74, bez Bloków)

14.30 – ul. Brenerów i Stobieckich (3-21)

15.00 – ul. Szarych Szeregów (nry parzyste od 40 do 4)

 

 

 

  • Informacje o kolędzie dla ministrantów

  • Msze Święte

    NIEDZIELE:

    600, 730, 900, 1030, 1200, 1400, 1700, 1900,
    (lipiec-sierpień - 2100)

     

    DNI POWSZEDNIE:

    600, 630, 700, 730, 800, 900, 1800 (w ciągu roku poza adwentem)

     

    600, 700, 730, 800, 900, 1700 (w Adwencie)

     

    W sobotę z liturgią niedzielną:
    1700 (w Adwencie)
    1800 (w ciągu roku)

     

    RORATY:

    600, 1700 (dla dzieci)

     

    ŚWIĘTA W DNI ROBOCZE:

    600, 730, 900, 1030, 1530, 1700, 1900

     

  • SPOWIEDŹ ŚWIĘTA

     

    Niedziele i święta
    podczas Mszy św.

    Dni powszednie
    600-1300 i 1500-1830

    Lipiec/Sierpień
    600-1100 i 1700-1830

  • Adoracja

     
     

     

    W bazylice trwa
    całodzienna adoracja
    Najświętszego Sakramentu

  • WIRTUALNY SPACER PO BAZYLICE
  • ZAPROSZENIA

    Zaproszenie na pielgrzymkę do Grecji

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Kliknij aby pobrać umowę

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

  • Transmisja na żywo

  • ARKA

    Poradnia specjalistyczna
     Oddział w Nowym Sączu

    Plac Kolegiacki 1 (plebania)
    Czynna w dni robocze
    w godz. 1700 - 1900

    W lipcu i sierpniu „ARKA” jest nieczynna

    tel. 18 547-49-70
    Aby dowiedzieć się więcej kliknij logo.

  • Liturgia dnia

  • Nabożeństwo ku czci św. Małgorzaty

    Wtorek
    1730 

    (Adwent - 1630)

    Modlimy się w intencji naszego miasta, mieszkańców i włodarzy
    a także w intencji matek oczekujących potomstwa

  • Nowenna do Przemienienia Pańskiego

    Czwartek
    1700 

    (Adwent - 1600)

    Intencje na Nowennę można składać
    w kancelarii parafialnej lub skrzynce intencji w Bazylice

  • Kult Miłosierdzia Bożego

    Koronka do Miłosierdzia Bożego

    codziennie - godz. 1500

     

    Nowenna do Miłosierdzia Bożego

    Piątek - godz. 1745

    (w Adwencie - 1645)

  • Kontakt

    Parafia pw. św. Małgorzaty

    Pl. Kolegiacki 1  

    33-300 Nowy Sącz

    Proboszcz - ks. dr Jerzy Jurkiewicz

     

    tel. 18-443-61-98;  18-448-58-31

    fax 18-444-22-77

    Telefon księdza dyżurnego: 785 629 619


    E-mail: nowy_sacz3@diecezja.tarnow.pl

     

    Administrator strony:
    ks. Marcin Mastalski

     

    Parafia Rzymskokatolicka
    pw. św. Małgorzaty w Nowym Sączu

    Bank Łącki 38 8805 0009 0000 5728 2008 0001

  • Ważne linki

        

  • INFORMATION